Dawanie prezentów jest niewątpliwie większą przyjemnością niż ich otrzymywanie. Oczywiście należy pamiętać, aby dobierać je do okazji i unikać tzw. prezentowego faux pas. W dzisiejszym poradniku przedstawimy Wam naszym zdaniem top 5 najlepszych prezentów dla absolwentów studiów wyższych. Już teraz zdradzimy Wam, że doskonałym wyborem będą ramki do dyplomów.

Top 1: bo liczy się funkcjonalność

Skoro już ramki do dyplomu zostały przywołane do przysłowiowej tablicy, to warto pamiętać, że jest to prezent niezwykle praktyczny, jednak może mieć w sobie nutę szaleństwa. Otóż do takiej ramki na dyplom możecie włożyć samodzielnie przygotowane świadectwo oczywiście w formie żartobliwej, wraz z napisanymi gratulacjami od całej rodziny czy przyjaciół. Oczywiście absolwent może zawiesić taką ramkę bądź też włożyć do niej swoje formalne świadectwo ukończenia szkoły wyższej. Tak naprawdę każda z tych opcji jest świetnym pomysłem.

Top 2: tanie i spersonalizowane

Nasza druga propozycja na prezent niewątpliwie nie będzie kosztowna dla portfela. Mowa tutaj o spersonalizowanych gadżetach. Można zdecydować się na kubek z gratulacjami i śmieszną emotką bądź też postawić na długopis czy pióro z grawerem. Jeżeli zależy Wam, aby prezent był bardziej ekskluzywny, to możecie zdecydować się na zakup długopisu i pióra renomowanej firmy i umieszczenie graweru z gratulacjami na etui.

Top 3: coś ekskluzywnego i stylowego

Jeżeli dysponujemy większą gotówką bądź przeprowadzamy składkę wśród rodziny, to ciekawym wyborem będzie zakup zegarka na skórzanym pasku. Jest on synonimem klasy i luksusu, jednocześnie warto zauważyć, że kupując klasyczny model nie trzeba obawiać się, że wyjdzie on z mody, wszak jest ponadczasowy. Taki zegarek jest doskonałym prezentem dla kobiety i dla mężczyzny. W przypadku pań, najlepiej wybrać zegarek z mniejszą tarczą i czarnym skórzanym paskiem. Dzięki temu taki zegarek będzie pasował do każdej stylizacji, formalnej i eleganckiej oraz tam, gdzie obowiązuje dress code, np. do pracy. W przypadku mężczyzn najlepszym wyborem będzie zegarek z czarnym bądź brązowym paskiem, który jest synonimem dobrego stylu. Również w tym przypadku można dobrać go do wielu stylizacji, w tym nawet do smokingu. Grawer można umieścić na tylnej kopercie. Oczywiście jeśli jesteśmy już przy czasomierzach, to do takiego prezentu można dokupić absolwentowi budzik, zwłaszcza jeśli miał problem, by wstawać codziennie na zajęcia na uczelnię. To doskonały prezent dla osoby, która wybiera się do pierwszej pracy.

Top 4: Coś słodkiego i pysznego

Nasza przedostatnia propozycja na pewno spodoba się wszystkim łasuchom. Doskonałym wyborem na uczczenie wyjątkowej okazji, jaką jest obrona pracy magisterskiej, jest zaserwowanie pysznego i słodkiego tortu. Oczywiście może mieć on bardziej finezyjny i śmieszny kształt. Warto dodatkowo umieścić na nim napis z życzeniami. Inną opcją jest zakup babeczek z literkami wykonanymi z kremu, np. z napisem gratulacje. Oczywiście możecie również samodzielnie upiec ciasto, ale pod warunkiem, że umiecie, wszak wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy.

Top 5: Coś szalonego dla absolwenta

Można powiedzieć, że wraz z końcem edukacji rozpoczyna się pełna dorosłość. Zatem czas najwyższy szukać pracy i jednocześnie żyć na własny rachunek. Mowa tutaj o studentach, którzy zaraz po liceum kontynuowali edukację, zatem dla nich doskonałym wyborem będzie zakup vouchera na szaloną przygodę. Tutaj możliwości jest bardzo dużo. Można zdecydować się na skok na bungee czy też przejażdżkę ultra szybkim samochodem, a nawet przelot samolotem czy skok ze spadochronem. Możliwości jest naprawdę sporo, przy czym należy pamiętać, aby takie prezenty kupować tylko osobom, które uwielbiają przygody i lubią poczuć moc adrenaliny.

Nasza super piątka świetnych propozycji jest doskonałym wyborem uczczenia sukcesu, jakim jest obrona dyplomu. Jednocześnie warto zauważyć, że każdy wśród tych propozycji znajdzie coś dla siebie. Dobrym wyborem jest także organizacja imprezy dla absolwenta, na którą własnoręcznie można przygotować pyszne potrawy, a dodatkowo udekorować balonami i innymi dekoracjami cały dom. Wszak szczególne chwile warto wspólnie celebrować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here